תחשבי חיובי יהיה חיובי

פעם, כשאמא שלי היתה אומרת לי את המשפט הזה, הייתי ממש מתעצבנת.

משפטי ציווי באופן כללי ובטח כאלה שלא הבנתי מה בדיוק לעשות איתם היו גורמים לי להתחיל להתגרד מעצבים.. ולמה?

קודם כל, כי הם משפטי ציווי של עשי ואל תעשי ומי אוהב את זה?

דבר שני הוא העניין שלא הייתי יודעת איך להביא אותם לידי ביטוי. אלו היו ססמאות שנורא רציתי להגשים כי הן נשמעו לי מעולה אבל תכלס? מה זה אומר "להסתכל על הכוס המלאה" ואיך זה בדיוק עוזר לי לצאת מהמקום המתוסכל שהייתי בו כשנזרק לעברי אותו משפט?

הדברים התחילו להתבהר לי כשהתחלתי להתאמן בעצמי. הבנתי שלססמאות הללו יש פרקטיקה וכל מה שצריך הוא להתאמן בה, כל פעם קצת. אם יש משהו שאני אוהבת באימון זה את הפרקטיקה, ההורדה של הערך לפעולות שאני בוחרת ליישם בחיים שלי, ביומיום שלי.

אחר כך כשלמדתי אימון בעצמי , הבנתי את הדברים יותר לעומק והכי חשוב, הבנתי איך אפשר לתרגל את זה אפילו בעזרת איפור! למי שלא מכירה, יודעת, זוכרת, עד אותו רגע הייתי רק מאפרת..

יש משפט מעולה בNLP שאומר :

WHERE THE FOCUS GOES, THE ENERGY FLOWS

אל תדאגי אני לא הולכת להשאיר אותך עם עוד סיסמה..

מה שהמשפט בא להזכיר לנו הוא שאיפה שנתמקד – לשם האנרגיה שלנו תזרום.. כלומר, אם נבחר לצורך העניין לשים את המיקוד שלנו בחיובי שבדבר מסוים, סיטואציה מסוימת , אז כל האנרגיה שלנו תזרום גם היא לשם ואז גם מצב הרוח, המחשבות והתגובות שלנו..

אז מה הקשר לאיפור אתן שואלות?

לא מעט נשים שפגשתי בחיי האישיים וגם כמאפרת ומאמנת אומרות על עצמן שהן לא יפות , אותי זה ממש מבאס. ובכל זאת אני ממש מבינה וזה בגלל שגם אני הייתי אומרת את זה!

כשאני שואלת "מה בכל זאת אַת אוהבת בעצמך?" או מבקשת לבחור דבר אחד שהיא כן אוהבת בעצמה, לרוב יש עצירה למחשבה ואז מתחיל החיפוש אחר הטוב, החיובי.. מישהי אמרה "כוס מלאה"?

בשיטת מייקאפ קואצ'ינג, להתאפר תמיד מתחיל ממקום של אהבה. זה אף פעם לא "כי את צריכה/חייבת" ולכן נבחר את האיבר בפנים שאני כן אוהבת, את התכונה בעצמי שאני ממש מחבבת ונעצים, נגדיל, נטפח! נתמקד במה שחיובי ולשם האנרגיה תזרום ותתפתח.

רוצה לתרגל את זה?

אני מצרפת לפוסט הזה סרטון שצילמתי לפני שנתיים וכמובן שעדיין רלוונטי, חוצמזה שפעם היו לי מפגשי מייקאפ סטיילינג והיום, אלה תהליכי IN&OUT בשיטה שפיתחתי בשם מייקאפ קואצ'ינג.

אשמח לשמוע ממך,

ענת

אהבתן את הפוסט? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אשמח לשמוע מה אתן חושבות

כתיבת תגובה