נעים להכיר, אני ענת

תקופה ארוכה שאני מסתובבת עם שתי מזוודות (בד"כ גם עוד תיק),
אחת נראית והשניה בלתי נראית. 

אתחיל ואספר שאת דרכי העצמאית התחלתי כמאפרת מקצועית ולכל מקום שאני הולכת כיאה למקצוע, אני מגיעה עם מזוודת איפור גדולה ומלאה כל טוב. מזוודה מלאת מוצרים ומברשות שיעזרו לי לאפר נשים לאשה המדהימה והיפה שהן רוצות לראות במראה. לכבוד אירוע חשוב, צילומי תדמית, פגישה חשובה. 

המטרה שלי להכיר כל אשה שמולי בתהליך “ההתאפרות” ושבסופו תוכל להסתכל במראה ולאהוב את מה שהיא רואה. חשוב לי שאותה אשה תרגיש את עצמה הכי יפה ומהממת ובעיקר – היא, ומשם תוכל לעוף על עצמה וליהנות מהמחמאות שיגיעו. 

אחרי כמה חודשים כעצמאית התחלתי להעביר סדנאות איפור כי רציתי להעביר את זה הלאה ובתוך הסדנאות קרה דבר מעניין שכבר פגשתי לפני אבל עדיין לא נפל לי האסימון. קלטתי שאותן נשים שמגיעות לסדנה עייפות, מותשות מיום ארוך, חלקן פאסימיות וחלקן אופטימיות לגבי היכולת שלהן ללמוד משהו (ובטח בשעה הזו), מסיימות את הסדנה באנרגיה אחרת לגמרי. הן נראות קורנות, רעננות, מחייכות יותר, צוחקות יותר ובחלק מהסדנאות הייתה בקשה לצאת לבילוי כי בכל זאת, חבל ללכת ככה לישון.. מה שהתבהר לי יותר ויותר הוא העניין שאיפור הוא כלי מעולה לשנות את ההרגשה שלנו, האנרגיה שלנו ולא רק את איך שאנחנו נראות

 
באותה השנה עברתי בעצמי תהליך אימון אישי (עליו עוד אספר בפוסט אחר) שפתח בפניי עולם שלא הכרתי. עולם של מודעות וכלים עוצמתיים איתם הצלחתי לעשות שינויים משמעותיים בתפיסה שלי ובמערכת היחסים שלי עם עצמי ועם הסביבה שלי. קיבלתי את עצמי, את הביטחון שלי, את המצפן הפנימי שלי, קיבלתי כנפיים. בעיקר יצאתי עם ידיעה שזה מה שאני רוצה לעשות. 
הדבר הנוסף שעליו חלמתי היה לשלב בין שתי האהבות שלי, האיפור והאימון. לא ידעתי איך, לא ידעתי מה אני הולכת לעשות אבל ידעתי שזה צריך לקרות. עם זה יצאתי לחפש לי בית ספר ובחרתי ללמוד אימון וNLP ביחד ב”אקדמיה לאימון”. 

אחרי שנה וחצי של לימודים מצאתי שאני מסתובבת עם מזוודה חדשה אליה נכנסו הכלים העוצמתיים של האימון והNLP איתם עשיתי עבודה מדהימה קודם כל, בתוכי ובביתי.  

כשהתחלתי לאמן בעצמי, לפגוש נשים בארץ וגם אחת בחו”ל התאהבתי שוב. התאהבתי במפגש כל פעם עם אשה אחרת, סיפור חדש, חוויות ואתגרים שונים שבבסיסם (כמעט תמיד) מחסור בדבר אחד: אהבהלמי? לעצמנו. הכל מתחיל בנו. לא אני אמרתי אבל הכי מאמצת. 

לפני שנה החלטתי שצריך לחבר בין שתי המזוודות למותג אחד שמדבר פנימה והחוצה וכך נולד IN&OUT . 

מענה מושלם לאישה שרוצה להביא את עצמה לידי ביטוי מלא , חופשי, גאה ולא מתנצל. 

נו, אתן יודעות כזו שעפה על עצמה בקטע טוב! 

כל מה שיעזור לנשים להביא את עצמן לקדמת הבמה של חייהן, לקדם את המטרות החשובות שלהן ולהיות בהלימה ואינטגריטי עם האישה שהן רוצות להיות. 

אני רואה בעבודה שלי שליחות גדולה ויש בי רצון עז להגיע לעוד ועוד נשים! 

התשוקה שלי היא לעזור לכמה שיותר נשים להוציא החוצה את מי שהן מתוך חיבור ואהבה לעצמן, להרגיש ולהיראות הכי טוב שאפשר. 

פשוט כי מגיע לנו לעוף על עצמנו מכל הבחינות! 

אני מאמינה בביטוי עצמי מלא וחופשי ושכל אחת צריכה למצוא את הדרך שלה לעשות את זה. 

כל אחת בדרך הייחודית שלה, בעשיה היומיומית שלה, בייעוד שלה וכן גם בנראות שלה! 

הבלוג הזה, בין היתר, הוא הדרך שלי להביא את עצמי לידי ביטוי בתקוה ואמונה לעזור, ללמד לתמוך ולהיות השראה גם לכן, הקוראות שלי . 

שלכן באהבה, 

ענת 

אהבתן את הפוסט? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אשמח לשמוע מה אתן חושבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. עמי

    אלופה של אבא!
    אני גאה בך

כתיבת תגובה